Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací řádný léto 2023 › Odpověď na: Soukromý: Kecací řádný léto 2023
bože tak jsem po roce,našla svůj a Dafinin milovaný kartáč,který si Dafča i nosila-takový pidi do dlaně,kulatý ze štětinama jak na koně původně s koženým potkem přes ruju-třeba fakt na koně?ale prodávaly na psa,měla jsem ho moře let-tak na těchto kartáčích není co zničit,taky,že,a používala když byly psy na krátko a pak jinak na závěr česání,no a mega douho jsem ho nemohla najít,jako půjčovala jsem si Žerykův,ale vrtalo mi to v hlavě,Dai si ho i ráda nosila…
ted su na všech čtyřech mezi dveřma,cicmám se s Dafinou,mrknu pod sedačku a tam za nožkou kartáč,tak jsem zajásala,umyla ho a juchůůů
radost jak kdybych našla stovku:-)
ehm stál 50kč….ale Dafčin oblíbenej,malej,vešel se do dlaně,nezabral místo…,