Odpověď na: Soukromý: Kecací řádný léto 2023

Fóra Ostatní Soukromý: Kecací řádný léto 2023 Odpověď na: Soukromý: Kecací řádný léto 2023

#157767
MirkaD

    Černejčaj-no s tou veterinou bblý,když se tam chuderka bojí,Dafinka se tam bojí,od té doby co jí rýpali tu osinu…tak taky tam s ní nerada jezdím
    mě vůbec tyhle věci dělají zle,když ju držím,a dělají jí něco co ji bolí,
    jakože su ten u koho hledá bezpečí a ted ju držím a někdo jí ubližuje…
    já vím,moc si to beru…
    ještě,tvl,že fakt nemám děcka,to je fakt štěstí…