Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací řádný léto 2023 › Odpověď na: Soukromý: Kecací řádný léto 2023
15.8.2023 v 10:56
#157767
Černejčaj-no s tou veterinou bblý,když se tam chuderka bojí,Dafinka se tam bojí,od té doby co jí rýpali tu osinu…tak taky tam s ní nerada jezdím
mě vůbec tyhle věci dělají zle,když ju držím,a dělají jí něco co ji bolí,
jakože su ten u koho hledá bezpečí a ted ju držím a někdo jí ubližuje…
já vím,moc si to beru…
ještě,tvl,že fakt nemám děcka,to je fakt štěstí…