Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací řádný léto 2023 › Odpověď na: Soukromý: Kecací řádný léto 2023
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!
Gůtn tág majne líbe Kindr.
Hlásim, že nějakej smeták vometák mi pravidelně jezdí do pěstírny NA MOTOROCE!! Chápete to? Mně je jako dost jasný, že ty houby nejsou na moje jméno 😀 , i když bych nejradši aby byly, zvlášť v případě křemeňáků, ale tohle je na mě moc, jako von si tam přijede na motorce?? Na cizí louku??? Tak mě smůlu fčéra chlapec. Schoval si tam malý křemeňáky pod listí (takovej blbej nápad!! 😀 . Tak jsem mu to listí přestěhovala a křemenáčky si vydloubla. Kdyby nebyl tak drzej s tou motorkou, tak bych to neudělala, takhle s klidem. Byly výborní, pěkně na másle.
Tenhle víkend byl hrozně bordelózní. Brtnik vysekával šlicy na életriku, vodu a odpad ve verandičce, takže se uklízelo, uklízelo a uklízelo. A včera i ve sklepě, protože tam musel dotáhnout tu vodu ze sklepa. NESNÁŠIM STAVEBNÍ PRACH!! Bolí mě z toho v krku.