Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací řádný léto 2023 › Odpověď na: Soukromý: Kecací řádný léto 2023
6.8.2023 v 19:27
#157429
Od včerejšího odpoledního venčení – kolikrát jsme byli venku, tolikrát jsme zmokli.?? Zjistila jsem, že žádná moje bunda není úplně nepromokavá a Goliášovo obleček ani nestačil schnout.☹ Měla jsem kdysi takovou speciální pláštěnku na venčení, ale Korinka mi ji zničila, budu se muset poohlédnout po něčem takovém.