Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací řádný léto 2023 › Odpověď na: Soukromý: Kecací řádný léto 2023
23.7.2023 v 17:42
#157065
Zlata
se mi nechtelo kvuli te trosce visni to delat v troube jak si psala 😀 to mam za to:D ale tak je to jen takovej sladkej rozvar do jogurtu, je to moooc dobry a uz je po tem 😀