Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací řádný léto 2023 › Odpověď na: Soukromý: Kecací řádný léto 2023
22.7.2023 v 21:24
#157055
MirkaD
tak koukám, že Dafina má už diagnózy, tak tohle snad pořešíte
s tou štítkou nevím jstli je to u psů jinak, ale u lidí se musí striktně brát půl hodiny ráno před jídlem a nebo nejmíň 4 hodiny po jídle, protože spousta jídel ovlivňuje vstřebávání, tak se na to když tak zeptej jak to maj psi
ad veterinární diety, to mám tak 20 let zkušenosti s kočičíma a můžu říct, že nejlíp podle mě fungujou Hills, teď mám kočku na těch taky na štítku