Odpověď na: Soukromý: kecací předléto 2023

Fóra Ostatní Soukromý: kecací předléto 2023 Odpověď na: Soukromý: kecací předléto 2023

MirkaD

Černejčaj-jj-proto jsem mu i říkala,že nejsu blbá,abych v poledne šla v tropech na 3 hodiny ven,a pak došla veterinu,že nechce chodit….
    xx let si natáčím budík v teplých měsícech na brzo ráno,
    když jsme na dovči/výletě-což jsme s ní před rokem nebyly-že víme,že jí vadí vedra,ale před tím když jsme byly,takže všecko maximálně přizpůsobený jí-brzo ráno,les/voda,na silnici ju Marin nosil…
    a to byla na té dovči v pohodě,jakože chodila a tak,když se jí nechtělo,tak si na vodítku lehla do keřu,to udělala 2 krát za dovču,výlety taky přizpůsobujem psům,ted mám furt misku na té psí sukni,to si musel i všimnout,všude berem vodu,
    i dřív,když byly v létě tropy,tak jsme tčeba v sobotu vstaly brzo ráno,jako hodně brzo,a jely do lesa 8 km,nebo 7,ke zlatýmu jelenu,lesem,došly jsme k jelenu,tam jsme si daly snídani,pití,a šly zpět,dojely jsme dom a šly ležet….
    ted jsem byla venku ze psama,psy rodičů se vyštrachaly s baráku rodičů,vyspinkaný,tak jsem došla k bráně-nakšírovala jsem pséky,Žeryk šel na volno,Dafi to zapichla na kraji zahrady a šla za Martinem,
    psi rodičů táhly,čmuchaly,vzaly jsme to mezi pole za rožek,smšr křížek,ale jinde směr dolů,tam chodí málokdy,jen se mnou,tak si počichaly,vyvenčily se,
    Žeryk válel sudy,došly jsme dom,venku jsme byly 20minut-prostě projít se kousek,vyvenčit,počmuchat,-psi rodičů spokojený-byly jinde,byly venku
    Bettyna,když nejde pár dní ven,tak se mnou lícek bráně-a já jdu taky,,,,
    jak jedm autem-tak to valí mega rychle-hurááá bude výlet..:-)
    po nikom nechcu kilometry,hodiny,dlouhý trasy….,
    jo,je to ten náš vet,co k němu jezdíme,jo o té štítce jsme se bavily,ta se u něj před rokem nedělala,ale ty játra před rokem měla jen trošku blbý,ted o dost víc
    a jo,přesně jak říkáš-nakonec i kdybych vyhodila xxxx peněz a nic jí nebylo,
    a s tím ak nějak počítal Martin-jooo,tak tam pojedm,bude to stát prachy,ale tak aspon budeš mít klid,že jí nic není….tak on tam jel s tímhle
    já tam jela s tím,že-tvl-nevěřím tomu,že je líná…..,
    tak i kdybych vyhodila zbytečně prachy tak-on to má zaplacený,a jsou to moje peníze,víš jak….
    ale pak jsem čučela na veta-a nekecejte?????,
    další věc,je teda,že ona je obecně pomalejší línější to zas vím,není to tryskáč,to nebyl ani Gero,to byl takovej malej lemplík:-),
    myslím obecně odmala….-oni ty výstavníí linie kníračů americký nejsou žádní rychlíci,
    no a u takovejch psů se to těžko poznává,než když máš rapla,co furt líce…
    to je jak na fauně diskuzi psala holka-velkj pes z útulku a celej život mega!!extrémně nežravej!!!prostě jídlo fůůj,hnus…-pro něj…jedl tak jen aby neumřel hlady prostě
    no a ta holka/paní psala,že se pak blbě poznávalo,když byl nemocnej,jakože-nežere,protože je nežravej,nebo nemocnej,takže ta to v tomhle měla taky blbý…
    to se tam všichni shodovaly,že v tomhle jsou lepší ti žraví psi-nežere-dobrý-něco mu je
    ale u nežravek….to je háček…
    chudák Bella teda…..
    ttvl-kdyby nebylo-počasí,tlouštky….na co by ti dokktoři to sváděly,že??
    jo na stres-u lidskýho je hodně věcí stresem….no což je často pravda,ale i tak…..