Fóra › Ostatní › Soukromý: kecací předléto 2023 › Odpověď na: Soukromý: kecací předléto 2023
19.7.2023 v 13:23
#156891
Milko-tož,já to chápu:-)
nic ve zlým,já jen,když už jste byly kousek ode mě…
ale jasdný,chápu to
no kdyby jste jely někdy kolem výletově třeba na Buchlov,Buchlovice,Cimburk…
tak se stavte,budu ráda:-)