Odpověď na: Soukromý: kecací předléto 2023

Fóra Ostatní Soukromý: kecací předléto 2023 Odpověď na: Soukromý: kecací předléto 2023

#156869
PetraK

  RRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁ
  RRRÁÁÁ
  MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

  Gůtn tág majne líbe Kindr.

  Too bylo fčéra ale krásný odpůldne! Strávila jsem ho v lese! Houby nět, jen něco co možná bylo masák, možná jedůfka, ale jinak prt. Přefčírem jsme našli jednoho velkýho kováře u cesty, ale jinak prt teda.

  Zlatka
  Kronezeitung,tak mrknu.N

  díky moooc, zatím se mi nedaří se tam dostat, uvidím doma večír.

  Fifi
  By me zajimalo, jak Charlikovo hovno vypadalo. Pidipantofel?

  stračeno 😀 😀 😀 ale jinak to úplně ftipný není, když má člověk takovýhodle demoláta

  Nedojde, bohuzel. Protoze ho nic moc v danou chvili neboli.
  já vim no, ale tak vycházela jsem z toho, že je to taky takovej profesůrek a myslitek a na sebe opatrnej-jako Rumíčekm že si třeba dá pozor. Tož musí halt bej hodně pod dozorem statnýho ošetřovatele, no. Ad to lítání u plotu, no pro mě, když to čtu, další důvod, že spešl tu flekatou učím, aby zahlídala, ale nejančila, páč kdyby mohla, lítá taky jako blásen a řve. Takže tohle je pro mě novinka, myslet tímhle směrem. Jenže Ty to máš těžší.

  Kimi
  No,je mu minimálně 13 roků, ale chci si psí život s ním normálně užívat, byť v pomalejším tempu, a na cestu za Duhu moc nemyslet.🤦‍♀️

  tak Kimi, přesně tak, moc držím palce, abyste si užívali pohodovku a třebas i malý výlety, jako tuhle, aby vám hlavně bylo fajn.

  černej čaj
  háskej výletík, čajdo, mám chuť na ty pralinky teda. Nejdřív jsem dostala chuť na ty jahůdky a borůftky, ale teď s odstupem by došlo hlavně na ty pralinky 😀 Krása, jako vždycky.

  Mirkooooooooooooo, neblázni s výčitkama. není to legrace a nešermuješ v pracovní době tužkou, tak neblbni, nebooo, nebooo Ti budu nadávat.