Fóra › Ostatní › Soukromý: kecací předléto 2023 › Odpověď na: Soukromý: kecací předléto 2023
7.7.2023 v 18:18
#156454
Nemam vytahany ruce, mam elektrickyho zavarovaciho hrnca, s tim netreba nejak sibovat. Edit – jo ty myslis vytahany od lahvi, to jo. 😀 Nejhorsi pro me je ale kopr, nesnasim ho, jednou za rok teda ten smrad preziju. 😀
S praci – toz at to klapne. 🙂 nebo ses spis tesila na delsi prazdniny?
- Odpověď byla upravena před 2 roky a 11 měsíci uživatelem Fifi.