Fóra › Ostatní › Soukromý: kecací předléto 2023 › Odpověď na: Soukromý: kecací předléto 2023
4.6.2023 v 9:14
#155291
Kachna
Tak ti se kralici budou mit:)
Segra ma.pomnennkovy na denni pouzivani, ja prave mam obycejny talire, mozna byli svatecji pred 80 rokama ale zas poctivej ceskoslovenskej porcelan s malovanyma rizickama, mam ho moc rada.
Ale jqko asi je praktictejsi nemit dve sady ale ja nevarim a nemam rodinu tak to mam taky jinak…
Hinak kes se talir taky desne libi, jako hmmm barevnej cibulak nalaka u me i kdyz ten klasicjej tak neprozivam.
Mama.mela cibulak rada tak jsem ji na posledni vanoce koupila cvyrocni krasnej ozdobnej…
Jo zada i na beznej pohyb fakt puosbi lip:)