Fóra › Ostatní › Soukromý: kecací předléto 2023 › Odpověď na: Soukromý: kecací předléto 2023
2.6.2023 v 11:54
#155236
Maya,
takze mit to samy dvakrat, to by me fakt jeblo
🙂
tak to já jako majitel holoprtek naprosto chápu. 🙂
Ale škoda to je, pes vypadá podle popisu dost dobře.