Fóra › Ostatní › Soukromý: Pravy kecaci jaro 2023 › Odpověď na: Soukromý: Pravy kecaci jaro 2023
Zlatka
Tak super ze dorazil a su zvedava na vysledky
Kimi
Tak kdysi davno si taky pamatuju se sis mohla precist noviny nebo si dat kafe:D
Pamatuju ze sem jezdila do prahy busem, jmenovalo se to nejak ceska narodni spolecnost jako autodopravce nebo moravska ale tak nejak a listwk pro studenta staval 115kc… pak prisel student… hm listek pro dospelyho stal asi 150kc a k tomu noviny a kafe.. dva roky a vytlacily toho myho dopravce a najednou uz studentskej stal asi 160 😀 si pamatuju jqk sem byla nastvana ze kamaradi jezdili studentem za neudrzitelnou cenu a on vytlacil pak ostatni a pak masakralne zdrazil pac minimalni konkurence…
Ale to je 20 let, od te doby uz t taky treba je jinak ale.byla sem nastvana ze se ostatni nechaj tak okate nachytat:D