Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci zima 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci zima 2022
3.2.2023 v 17:19
#150339
Patecek! 🙂 Krasavej vikend preju, tady byla ted odpolko slusna mela. Vichrice s krupkolijakem, narazy odporny, o kousek dal prosla bourka. Treti den vichru je na Troldu uz trochu moc. 🙁
Dennyky
To je pucanec bilej. 🙂
Cajdo
Drzim palce, at se to v praci zklidni nebo si najdes neco lepsiho.