Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci zima 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci zima 2022
3.2.2023 v 12:29
#150314
Denny
Je vidět,že má nacpanej pupík.Mě nepřestanou asi fascinovat ty uši?.
Dámy včera jste mě zklamaly,byl čtvrtek a žádná čtvrteční chvilka poezie.??
Tady fučí taktéž,chvilkama prší.
Abysme si trochu zvedly náladu,máme piškotovou roládu.
Čertík je schovanej v ohradce,aby na něj nikdo nemohl.Když to stavěli tak jsem si dělala legraci,jestli budeme mít štěňata,tak jsem byla odeslána kamsi??.Tak je tam kocour??