Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci zima 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci zima 2022
taj je tu i trochu slunce/blunce dnes-i když bláto,blátičko,blááátičičko,prostě bahno všude furt a pořááád
ráno jsem to vzala s čoklíkama ppo dědině ke knihovně,od ní k rybníčku,dozadu podél ohrad,kousek mezi polama a zpět-takže hlavní větší vycházka na počuchání-proběhnutí psů za náma-pak učesat pejsky,uklidit-pouštím si vánoční koncert Devítky,a nic sa mna nechce….mazec toto….měla bych jet do města nechce se mě,měla bych cvičit nechce se mě….
božínku tohleto….
Zlata mě pobavila-všéécko je horší a horší-jen ty dny že se aspon prodlužují:-)
jsem se dívala na video s fauny s diskuze-neučím,dělá-pes na videu-malina s vojákem tam fantasticky chodí mezi nohama-bych to potřebovala naučit -třeba v Brně na nádraží by se mi to hodilo stokrát víc než chůze u nohy,ale asi by mi u toho upadly záda…?