Odpověď na: Soukromý: Kecaci zima 2022

Fóra Ostatní Soukromý: Kecaci zima 2022 Odpověď na: Soukromý: Kecaci zima 2022

#149190
Maya

    Petrs01
    tak nekdo je nechava normalne v kralikarne, ale to jsou fakt chudaci, obecne se uvadí, ze teploty pod 15 stupnu jsou blbe, takze fakt jedine dobre a kvalitne zatepleny domek, pripadne s vyhrivanim, i kdyz je jich hejno