Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci zima 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci zima 2022
12.1.2023 v 10:46
#149190
Petrs01
tak nekdo je nechava normalne v kralikarne, ale to jsou fakt chudaci, obecne se uvadí, ze teploty pod 15 stupnu jsou blbe, takze fakt jedine dobre a kvalitne zatepleny domek, pripadne s vyhrivanim, i kdyz je jich hejno