Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci zima 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci zima 2022
10.1.2023 v 13:20
#149136
Nevadí, rozhodně nevadí.
Chjo, pro Liku mám jeden vymyšlenej, ale ten zabere nějaký to focení… a jeden čerstvě nafocenej, co SE ale SÁM nesepsal a nesestavil. Nejsou lidi, no…