Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci zima 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci zima 2022
Ja jak resim hodne veci (viz Trolda 😀 ), tak do tohodle bych nehrabala. Bo ve 13 letech brat celou mlecnou listu/kus listy u kastrovany feny mi prijde prilis velkej zakrok, navic ma Ferinka problem s tim dejchanim. To bych se bala spis ty sleziny, kdyby to rostlo, musela by slezina ven. Ale to je jen muj nazor, kdyz ses uz takhle optala.
TO JE PARÁDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ŽIŠ TO JE PARÁDNÍ START DO NOVÝHO ROKU.
Slysela si ru ranu, vid? Jak mi sutrak spadnul? 😀 Se culim jak mesicek na hnoji este ted, Renda Troldu hrozne chvalil, v jaky je na ledvinare forme, jakej je suprovej (se tam Pruhy kolem nej zas ovijely). Vzpominal, jak ho tahali hrobnikovi z lopaty pri ty akutni slinivce, ze to fakt malem Vorechus nedal. Jo, prej tam maji akutnich pankreatitid strasne moc dlouhodobe.
Co Talihnaty, dobry, lepsi?