Odpověď na: Soukromý: Kecaci zima 2022

Fóra Ostatní Soukromý: Kecaci zima 2022 Odpověď na: Soukromý: Kecaci zima 2022

#149004
Odetta

    Petrs
    To je hrozně nepravděpodobný, že by byli otrávení z těch stejných návnad. Není to sice daleko, ale je to cesta po docela rušné silnici a přes kus vesnice, to fakt pochybuju. Oni mimo naší zahradu chodí jen výjimečně, jak se tu mají dobře, a to chodí přesně na druhou stranu od těch návnad lufťákům do zahrady. A první mrtvolu, to byla zrovna myšice křovinná, jsme tu měli dlouho před tím, než ty psí návnady začaly. Spíš bych si tipla, že budou mít jed ti lufťáci ve stodole.

    Maya
    Nevím, jestli to postižení hlásili na policajty, já ty lidi neznám. Sama jsem ty návnady neviděla, protože tam paranoidně prostě nelezu. Já jsem pak vyplašená z každý nakousnutý pohozený hrušky, jestli náhodou…
    A když to tu jelo ve velkém posledně, přestalo to až ve chvíli, kdy jeden pán zemřel. Ale to byl jiný level, ten to házel i psům do zahrad…

    • Odpověď byla upravena před 3 roky a 5 měsíci uživatelem Odetta.
    • Odpověď byla upravena před 3 roky a 5 měsíci uživatelem Odetta.