Odpověď na: Soukromý: Kecaci zima 2022

Fóra Ostatní Soukromý: Kecaci zima 2022 Odpověď na: Soukromý: Kecaci zima 2022

#148986
Petrs01

    Nechci žalovat

    Tam by se mi líbil spíš Woody, ale obávám se, že oba jsou dost velcí. Škoda, že tam tu velikost nepíšou.

    nepředpokládám, že Pe´tana bys měnila

    To mě moc neznáš 😀