Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci zima 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci zima 2022
6.1.2023 v 10:14
#148986
Nechci žalovat
Tam by se mi líbil spíš Woody, ale obávám se, že oba jsou dost velcí. Škoda, že tam tu velikost nepíšou.
nepředpokládám, že Pe´tana bys měnila
To mě moc neznáš 😀