Odpověď na: Soukromý: Kecaci zima 2022

Fóra Ostatní Soukromý: Kecaci zima 2022 Odpověď na: Soukromý: Kecaci zima 2022

#148925
PetraK

    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

    Gůtn tág majne líbe Kindr.
    Já sem ale takovej idiot! Místo abych spala, tak jsem si do dvanácti hodin četla. Dostala jsem pod stromeček od Sokola knížku Bude dobrej. Musím říct, že vedle autorky bych rozhodně žít nechtěla a nechtěla bych ji mít ani ve svým blízkým, či dalekým okolí 🙁 . Hlavně, že pes se jí líbil od prvního okamžiku a brala si ho, aniž by o něm něco věděla. Ale má plusový body za to, že to nezahamtla a s tím psem usilovně pracovala – i když místy dost rozporuplně – z mýho pohledu. Nechápu proč pes nenosil pořádnej kovovej koš a úvaz takovej, aby ho zvládala. Jsem v půlce a už jsem vyčerpaná jako ona. mít doma tohle, tak se oběsím.

    Maya
    by me zajimalo, co kdo dela s kradenou sochou, si ji postavi na zahrade nebo jak ?

    tak nechám ji chvilku ve včelíně a po čas ji postavím k jezírku 😀 😀