Odpověď na: Soukromý: Kecaci zima 2022

Fóra Ostatní Soukromý: Kecaci zima 2022 Odpověď na: Soukromý: Kecaci zima 2022

#148900
PetraK

    Maya
    osobne myslim, ze to je clovek pak tak na nervy, ze zapomene na to ze ho boli krk ?

    bé je správně, připomíná mi tu situaci, kdy jsem se chystala vypadnout na hory, a hrozně mě bolelo v krku.Byla jsem doma sama, šla si pro lyže do sklepa se silnou skepsí, že odjedu, když je mi takhle. Hned na začátku schodů jsem upadla, letěla po těch schodech celý panelákový patro dolů, cestou si zašprajcovala ruku v zábradlí a to mě zastavilo. Bolelo to jako kráva, šécko mě bolelo, ale krk ne, ten to radši zabalil.Tak jsem jela 😀 a na horách si při závodech zlomila malíček, jak jsem vyrazila rukou slalomovou tyčku 😀

    tož ať Tě krk co nejdřív taky přestane bolet….máte doma sklep?