Odpověď na: Soukromý: Kecaci zima 2022

Fóra Ostatní Soukromý: Kecaci zima 2022 Odpověď na: Soukromý: Kecaci zima 2022

#148447
Kimi

    No vida, půl dne máme zimu a už jsme prokecaly dvě stránky.?? Žvížátka na obrázku jsou opravdu jostomijí – díky za PF.
    Dneska jsem na venčení do krustoklouzočvachty vytáhla zimní Kamik Hunter – gumáky s teploučkým vnitřkem a málo klouzavou podrážkou. Elegantní teda nejsou, ale do tohoto terénu super.