Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci zima 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci zima 2022
21.12.2022 v 21:21
#148447
No vida, půl dne máme zimu a už jsme prokecaly dvě stránky.?? Žvížátka na obrázku jsou opravdu jostomijí – díky za PF.
Dneska jsem na venčení do krustoklouzočvachty vytáhla zimní Kamik Hunter – gumáky s teploučkým vnitřkem a málo klouzavou podrážkou. Elegantní teda nejsou, ale do tohoto terénu super.