Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací podzim 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecací podzim 2022
tak včera jsem odpo oslavila dodatečně narozky s kamoškou s knihovnicí z dědiny,
došla kolem 4,venku zase děsně studený vichr,tak jsem před tím šla jen na chvílu ze psama kousíček k lípě a zpět,i teda s Betty,pak jsem si se svýma psama chvilku hrála ve vjezdu,trošku aportíkování,obíhání židličky….
doma nám Martin nachystal chlebíčky,já nalila martini,čaj,kafe,pustila koledy,rožla svíčku vonnou-a pohodička mohla začít 🙂
setrvala u mě do osmi,dostala jsem zase spoustu-přehnaně spoustu dárků…
jenom kosmetiky-je AVON distributorka-bylo dost-krémy na ruce/nohy/obličej,gel na umytí,tužka na oči,mlíko tělové…
pak adnentní bylinný kalendář na pověšení-čaje,pak přání,bonbony v piksle,
a destičku dřevěnou na deře-zde bydlí pes a jeho služebnictvo a kalendáříček,a hebkou měkou červenou tenší deku s vločkama-no hodně toho bylo-a jo cítím se pokaždý blbě…..
no nic….
pokecaly jsme,bylo to fajn,zabalila mě dárky Martinovi-za 2 vteřiny hotovo
já se s tím dopoledne rvala jak lev-mýmu tatkovi a rodičům….
ráno zase fučák,tak zas vycházka kousek k lípě a zpět,Dafi jsem hodila aportek párkrát do kopečka na zahradě,a šlo se dom,doma dostaly 2 krát hlavolamy,
tak se zabavily takhle…
venku prý ledovka….
čeká mě odpo….
PetraK-moc na tebe myslím,a myslím si,jako asi všichni zde?
že toho na vás bylo mocinky,vela moc……
Fifi-teda Růžice by pitřebovala obleček na ocásek,že?