Odpověď na: Boláky na noze – v rámci hormon.bouře při hárání??

Fóra Veterina – zdraví i nemoci Boláky na noze – v rámci hormon.bouře při hárání?? Odpověď na: Boláky na noze – v rámci hormon.bouře při hárání??

PetraK

Jako kdyby to bylo špatný,

Zatím jsem to vždycky pořešila, že se to poměrně rychle zahojilo. Nevím, mám pocit, že to je fakt spojený s jakoukoliv nerovnováhou. ani nevím jak to vznikne, prostě to tam jednoho dne má. A není to z toho, že by si něco hňoustala. Kdyby to nebylo více-méně pořád v těch samých místech, mohl by to člověk brát, že se fakt o něco drcla a zanítilo se jí to. Protože se to tak i jakoby tváří a při hojení i chová.
Ten detox není marnej nápad. To bychom si mohli nasadit všicí. Jen teda s tím, že u nás vynechám ty držky 😀 😀 😀

Tálie neproklela

a to by se Ti mohlo velmi lehce stát, poněvadž vona je hroznej nedožera. Sežrala by i vlka s babičkou a karkulkou. 😀 jak se jde chystat žrádlo – no to je těšeního. Navíc, když jdu chystat žrádlo já, tak ty jo, to už je úplnej amok. Páč já si s tím trochu pohraju, na rozdíl od Brtníka, kterej flákne žvanec a jde to na zem. Já nastrouhám kousek mrkve, kousek okurky, nakrájím zelí, přisypu kvasnice, trochu roboranu, spařím vločky a to znamená, žeee to prej je výýýýborňácký, nejvýborňáčtější 😀 😀 se může dycky strhnout, jak vyvádí.