Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací podzim 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecací podzim 2022
8.12.2022 v 11:42
#147753
Mayo,
pekárnu chceš primárně na chleba?
Já mám už druhou ETU a jsem s ní spokojená. Využívám jí skoro výhradně na přípravu kynutýho těsta, který umí opravdu dobře (Kdybys chtěla, dám recept). Pak z toho dělám letní koláč s ovocem a drobenkou na plech, mazanec, vánočku nebo koláče s tvarohem a s povidlama.
Dřív jsem v ní občas i upekla chleba, většinou z nějaký hotový směsi, a taky byl dobrej.