Odpověď na: Soukromý: Kecací podzim 2022

Fóra Ostatní Soukromý: Kecací podzim 2022 Odpověď na: Soukromý: Kecací podzim 2022

#147753
Milena z Prahy

    Mayo,
    pekárnu chceš primárně na chleba?
    Já mám už druhou ETU a jsem s ní spokojená. Využívám jí skoro výhradně na přípravu kynutýho těsta, který umí opravdu dobře (Kdybys chtěla, dám recept). Pak z toho dělám letní koláč s ovocem a drobenkou na plech, mazanec, vánočku nebo koláče s tvarohem a s povidlama.
    Dřív jsem v ní občas i upekla chleba, většinou z nějaký hotový směsi, a taky byl dobrej.