Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací podzim 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecací podzim 2022
7.12.2022 v 10:08
#147686
Voeeee
PetraK
koukám, že jseš už zpět, aneb, že je dušičce snad už lépe,
páč Fifina s Wifinou nemá chybu :-DDD
Chjo v díí píí se zase na Silvestra v 18hod chystá novoroční ohňostroj,
jó jasně, vietnamští spoluobčané dodají matroš, tak proč ne, že…
Trochu zpátečnický tady jsme.
Jo prý je to tradice….stejně třeba jako korida?!
Jdu blejt, vélebnosti!!!!!