Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací podzim 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecací podzim 2022
2.12.2022 v 9:49
#147439
My dostanem.mikiny protoze majitel arealu setri na topeni:D
Fifi
Drzim palce
MirkaD
Suoer ze mas penezenku vyrizwnou, ja mam vyrizenej pul dne dobci a smajlik nemusi.byt jengrafickej muze byt i textovej, puvodne graficky na pc neexistovali takze texyovej je vlastne lepsi, protoze je to ten pravej puvodni 😀