Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecací podzim 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecací podzim 2022
Petrs01
Tak to ale nezapomeň pořádně zapít, nejlépe bublinkama, ať to stojí za to!
😀
to bé pak jízda 😀
Mirka D.
a ona to máti fakt v neděli přehnala!
to je mi naprosto jasný, proto znovu volám, vytvoř si vatu, ať můžeš být nezávislá. mít svůj účet – v bance Ti poradí, na mě si taky zvykli, že jsem neschopná, nemusíš mít ani internetový bankovnictví, můžeš to mít normoš postaru. budš mít kontrolu nad svými ušetřenými penězi a časem budeš mít možnost se nadechnout a říct dost!
Jéžišek už dorazil? To je rychlost, šlo to v pindělí, resp. z počty až v úterý. tak ať jéžišek udělá radost. Ta pláštěnka bude asi velká? Půjde to upravit? případně třeba basendžík užije?
,a s zelený potkou s nápisem dedoles:D
nová psí móda, nová značka určo lepčí než gapay
Dennyky
Taky super sen s tou mamkou
jo, bylo to hnusně hnusný, ale zase to nebyl horor, jako máš Ty.
čajdooo
Tak snad zubaře přežiješ, já bez injekce ani ránu a stejně dejchám furt jak čtyři, základní prohlídku mám na 4xpřeřusovanou, jak soulož…..hrozný tohle.A to se mi tam nic moc neděje, podle popisu Maya atoho, co teď dělají Brtnikovi. BEZ INJEKCE, PROTOŽE ON JE MASOCHISTA KŘÍŽENEJ S NEVIM ČIM.