Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci leto 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022
3.11.2022 v 15:34
#146328
Maya
Tak když Milka píše, že se to cíleně sbírá (zvlášť, ne do kontejneru na kov), tak to asi zrecyklovat umějí, ne?