Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022

Fóra Ostatní Soukromý: Kecaci leto 2022 Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022

#145922
cernej caj

    Zlata
    tak ja taky ziju na vesnici a nejblizsi supermarket mame 20km autem pripadne hodinu autobusem, takze je fajn, kdyz nezjistis rano ze nemas co jist a nemusis jet do mesta hodinu, nakoupit a hodinu zas hezky domu 😀

    ale lidi z mesta taky nechapu, hlavne teda na dostupne mhd co jezdi kazdou chvili a obchod je pomale 10 minut pesky… ale tak chapu velkej nakup je lepsi, ze koupis tech 6 mlik a odtahnes to ve velky krosne i s moukou, ryzi, cockou a tak a nemusis si kazdej den tehat ruce a ted 4 mlika (jezis, to je tezky ten kilak pecha k busu, zitra 4 kila vlocek a tak 😀 jako mam radsi kdyz se dela velkej nakup obcas autem a nemusim 5x v tydnu tahat nejaky tezky veci FURT autobusem