Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci leto 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022
2.9.2022 v 20:35
#143814
Fifi
Bedla červenající se už ani nedoporučuje sbírat, alergické reakce jsou časté. Ale já ji asi nikdy neviděla. Tohle jsou bedly vysoké – ona je ta louka na kopci, sevřená poli, a na vrcholku kopce je takový malý lesíček, ale velmi neprostupný, kam nelezem, protože tam bydlí srny a rozlohou je to maličké. Bedly rostou na rozhraní toho lesíčku a louky. Klouzci taky tak, ale ti i víc do louky.