Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci leto 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022
2.9.2022 v 13:13
#143771
PetraK
by se tam spolu zase vožrali jako tudle, co?
jojo a já bych umrzla venku 😀
vona u nás ve vesnici taky někoho zná
NO, TŘEBA VÁS DVA, VOEEE 😀
(jsem dnes sondovala jméno :-D)
A ZLATKA VYHRÁVÁ STOKORUNÁČKU!!!
tak hlavně aby to nebyly planý slipy!
jo a kámošce malířce se líbila tatok fotos, prý přenese na plátno 🙂
Žádala mě o autorská práva k fotografiji
