Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci leto 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022
2.9.2022 v 7:47
#143721
PetraK
no ty testy jsou dva druhy a ty co se u nas bezne pisou na pojistovnu je pruser, ze casto ti ukazou, ze borelku nemas i kdyz ji mas
a opacne samo taky, ale to zas tak nevadi
ty druhy jsou presnejsi, ale co vim, spis si je lidi musej u doktora vyrvat a nebo sami zaplatit
jo znam lidi, ktery berou atb na kazdy kliste
ale tak bezne se doporucuje brat atb kdyz mas flek, ale je pravda ze ne pokazdy u borelky musis mit flek
jakoze na duchod do hor? to se mi nezda jako moc dobrej napad, v duchodu je clovek rad, kdyz neco odtapa po rovine 😀