Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022

Fóra Ostatní Soukromý: Kecaci leto 2022 Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022

#143710
PetraK

    Dennyky

    co je Hárvestój? U nás taky nic neroste – i když Eliška říkala, že jo. Našli jsme jen dvě bedly, tak jsme o nich řekli paní z vesnice, kterou jsme na konci venčení potkali, ať si tam pro ně dojde, já to nepoznám prostě a neci dopadnout jako Fifijojc.

    Já myslela, že už blázen je?!

    je. ale fčéra byl na entou 😀

    Tak půjdu za 14 dní na krev raději.

    hm to jo, to běž teda. hnus vodpornej. nezměnilas značku psího obojku?

    Hele- kolegyně naprosto uchvácena mou kabelkou prosí o kontakt na tu paní, co tu krásu vyráběla, může být?