Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci leto 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022
2.9.2022 v 7:20
#143710
Dennyky
co je Hárvestój? U nás taky nic neroste – i když Eliška říkala, že jo. Našli jsme jen dvě bedly, tak jsme o nich řekli paní z vesnice, kterou jsme na konci venčení potkali, ať si tam pro ně dojde, já to nepoznám prostě a neci dopadnout jako Fifijojc.
Já myslela, že už blázen je?!
je. ale fčéra byl na entou 😀
Tak půjdu za 14 dní na krev raději.
hm to jo, to běž teda. hnus vodpornej. nezměnilas značku psího obojku?
Hele- kolegyně naprosto uchvácena mou kabelkou prosí o kontakt na tu paní, co tu krásu vyráběla, může být?