Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci leto 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022
30.8.2022 v 19:49
#143574
Odetta
Ja vlastne ani nevim, kde psi znamky mam. Jestli vubec naky mam, kdysi jsem dostala 4 pro holky rtw a perdele, ted uz je tu jina parta a nikdo mi nic novyho nedaval. Staci calnout poplatek a je to. V penezence nosim potvrzeni o zaplaceni poplatku, kdyby me treba mestaci ve meste kontrolovali.
Cajdo
Fenistil je muj kamarad, jeste lepsi je z pole upychnuta (Odetto, to bylo moc pekny slovo 😀 ) cerstva cibule. Staci platek prilozit, stavu z ni rozetrit a kam se prdi fenistil.
bezet 8kmh 13 minut v kuse bylo pravdepodpbny asi jako ze poletim na mars:
No vidis, a uz si litas, uz si behas. 🙂 Sikovna, at to kolena zvladaj, kdyz mas novy obzory.