Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci leto 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022
26.8.2022 v 14:07
#143500
che, schvalne jsem zavolala do zasilkovny, jestli mi dorucej ten balik, co skoncil na vydejnim miste, tak ani smykem, nelze a hotovo
od ted uz budu psat do vsech e-shopu, kde se neda vybrat doprava, aby to proboha neposilali zasilkovnou a mam sto chuti je pomluvit na fb
e-shop mi napsal at jim zavolam at to dorucej, no nebudou radi