Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci leto 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022
25.8.2022 v 19:32
#143490
Cajdo,
se nemas proc omlouvat, bezva, dej echo. Mne prisla nejaka sms o preprave balicku snad predevcirem? Jsem to ani neotvirala, rikala jsem si, ze bys dala vedet predem. Uz jsem podezirava, na tabore mi volal nekdo z Recka? 😀 Jsme cislo proverili a jo, naky ty podvodny linky, tak jsem ve strehu.
Zvladni pohovory, at hlavice neboli a vylet si uzij! Jo, ochlazeni mohlo trvat dyl, ze me dneska zase kapalo v aute, hnus, dusno a vlhkost vysoka. Vzdusna i moje. 😀