Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci leto 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022
23.8.2022 v 5:15
#143403
Fifi
Jezisi marja chudak pes… ale pobavila si tema zvukama.no chudak trolitko a jeste vyrusyek… snad bude kontrola aspon v mezich OK
Petrak
Lity lity pani, tak snad budete brzo zdravi, bych si pro klid udelala aspon domaci test a treba na jeho zakalde poslou na pcr.
NABIZIM starou nokia 3310 bez nabijecky na ten tlustej kulatej konec, vydrz baterky 4 dny na par sms a hovor, na casty pouziti spis 2-3. Kdyby nekdo chtel. Jen v aj.