Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci leto 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022
Fifi
Déšť ráda pošlu, další den doma s Gremlinem už nevydržím. Tady většinu dne prší víc než zahradnicky, je to otrava. Chtělo by to pro štěně skafandr, mám strach, že nastydne, ochladilo se neskutečně a když k tomu promokne… V záhonech už se dělají louže, místo trávníku máme bahník.
V pátek budu držet palečky a intenzivně na Troldu myslet. ? Ten výrůstek… ach jo. ? Snad se podaří vymyslet nějaké šetrné, ale účinné řešení. Není to jednoduchá situace, a já si tu stěžuju na pár kapek… ??♀️
PetraK
Hlavně jděte na ty testy, ať víte a event. máte propustku, kdyby to zase bylo třeba.
Jestli je to fakt covid, tak hlavně doufám, že budete mít mírnější průběh než posledně.
Poslala jsem Ti dvě hádanky, tak jestli jsi neměla nic na pátek, už máš.