Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci leto 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022
Maya
jo, sporak mame v kuchyni nezapojenej, no dneska uvidime jesstli manik s covidem uz bude provozuschopnej nebo ne
ty jo, taky výborný. Já jsem si teď uvědomila, že kdyby tahle naše lednicová storka proběhla v módu – nemáme lednici žádnou, tak to by bylo teprvá supr.
Já se obávám, že to koviďák je, uvidíme co test. Šéfa jsem odmítla pustit do kanclu, protože co kdyby že jo. No a budu se pohybovat po budově minimálně.
Jo ten krátkej program jsem si taky říkala, že to bude právě na tohle letní nošení. Páru asi nemám? Netuším, a myslím, že jsem tam o jí asi nechtěla. Vím, že mám páru v troubě, tam jsem ji naopak chtěla. Ještě musím znovu naštudovat pořádně ten návod.
S myčkou to bude zajímavý- auto říkáš? jo? tak uvidíme, copa tam máme.