Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci leto 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022
20.8.2022 v 21:25
#143337
Odetta
jj, specialista na nadměrný balíky je Toptrans, posíláme v práci a i máma když si objednala třeba matraci, tak to taky přivezli oni, maj na autě plošinu, kterou to svezou na pěknej velkej čtyřkolovej vozejček a vodvezou kam člověk potřebuje
to je chyba toho e-shopu, že mají blbě vybranýho dopravce
ono je to asi stejný jak s alzou, tak na to taky lidi nadávaj, že byli specializovaný na pc a tyhle věci a to uměj skvěle a pak si k tomu přidali ty další spotřebiče a ty jsou katastrofa
jinak doufám, že nikdo není vyplavenej, víno dole sice blbý, ale to zas doroste, zničenej majetek by byl horší