Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci leto 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022
PetraK
Tak to je úplně jasný,že je rozdíl mezi televizi a velkou lednici, se to nedá srovnat.Já stejně nechapu když to do auta dávali tak na to určité aspoň dva museli bejt.Jak si mohli myslet že na složení stačí jeden.A s rudlem?To nemají paletak na velký věci nebo si myslí že paletovaci vozík je běžný vybavení domácnosti.U mě byl pán ochotnej,ale zarazilo mě,ze jsem nemohla platit při předání kartou,musela jsem mít hotovost.Při těch covidovych opatřeních většinou složili balíček u dveří a pak jsme něco řešili.Sice se za dobirku priplaci,ale dokud neprohlidnem ,peníze nět???.Já vim,já vim,rozdíl balíčku za pár stovek a lednici za xtisic je velký.
Držím palce,at je Brtník zdráv,a tyhle peripetie se podaří dotáhnout do zdárného konce.?