Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci leto 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022
černej čaj
kdy se dneska ty stary berou jakoze VYDRZEJ HODNE:D takze co bys chtela prosimte?
no přesně. Jim to přijde normální! Jeden den? Říkám mu, ale já nejsem běžnej uživatel telefénu, kterej na tom tráví celej den, jen pár hovorů – třeba tři, čtyři, za den, sms, a pak fotos venku, internet na čtení cestou v tramvají, to je řádově 20 minut. …………. svět je v prostě v kélu,tak co už s tím . Ale nepřestane mě fascinovat, že něco starýho bylo lepšího, než něco novýho. To je prostě proti zdravýmu a selskýmu režimu. Těm dvěma maníkům přišlo, že to co říkám, je dneska běžná součást telefénu 😮 . Aby se mi zapínalo samo blůtů?? Maník ho má zapnutej celej den – opáčila jsem mu, že protože pracuju, kde pracuju tak zrovna takhle to nechci atd. atd. No prostě nová doba 😀 😀