Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci leto 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022
19.8.2022 v 13:43
#143314
Maya
Síkela: “Ne, počkej, to jako jenom my dva.”
😀 strašný tohleto!
díky za odkaz – já asi na to fakt kašlu, nechci drahej telefén, někde s ním při venčení fláknu a vosm-deset tisíc v háji. Nějak se s tím prostě halt musím sžít. Nedonutěj mě kupovat co nechci. Až tohle chcípne, nebudu mít nic a je to. 😀