Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci leto 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022
PetraK
Aha takhle tako je neprijemnost ale nastesti teda mensi nez resit kdybyste ji meli uz doma…
Tak ho prodej na internetu a kup jinej:D
Bacha moje tlacitkova nokia z roku 2005 vydrzela cely 4 dny a kduz se rozbila a ja sehnala novoubtak ta vydrzela 2… bylo mi to tuze divny a tak sem cyuzila internet kde si nekdo stezoval ze mu ta presne stejna nokia vydrzi jen 2 dny a odpoved? Bud rad za dva dny, je to manazerskej telefon nabitej funkcema, dva dny je jeste dobry! (Ano v roce 2005 stala 11t a byla jedna z nejnadupanejsich modelu na trhu, dneska by se to dalo prirovnat k mobilu za 30 000).
Tak me to rozesmalo protoze diskuze z roku 2005 proste v roce 2022 o vydrzi telefonu 😀 kdy se dneska ty stary berou jakoze VYDRZEJ HODNE:D takze co bys chtela prosimte? 😀