Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci leto 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022
19.8.2022 v 7:40
#143286
PetraK
jj, cetla jsem to, ze samsung od rady galaxy s10 nedava sport rezim, protoze prej ty fotaky maj tak dobry osvetleni ze to nepotrebujou
tak jedine si sehnat s9 nebo tak neco
ja mam s7 a tam je, ale teda popravde, ze by z toho lezli nejaky hitparady, to fakt ne