Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci leto 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022
16.8.2022 v 13:51
#143098
Odetta
Vidis to sem.ani nevedela ze neco takovyho jde
V kazdym priapde muze byt i malej vypadek nebo pretizena sit a nekdy se to stane, je otazka zda za tohle konkretne muze telefon, i kdyz treba ma nejakou slabsi antenu a zlobi… tezko rict, ja su verna samsungu, sice drazsi ale vydrzi 6,7 let funkcni a nemam s nim zadny problemy jen proste ty levnejsi modely sou hloupejsi nez konkurence ktera treba 7 let nevydrzo ale zas ma lepsi fotak treba…
Ja se snazim mit kontakty na sim i v telefonu, ale ted sem treba zjistila ze na druhe sim vsechny nemam:D a v telefonu taky ne:D