Fóra › Ostatní › Soukromý: Kecaci leto 2022 › Odpověď na: Soukromý: Kecaci leto 2022
16.8.2022 v 12:04
#143034
Odetta
jo, mám od včerejška slušně našlápnuto, to je pravda :-). Ešče, že ta liška to kompenzuje. Byla opravdu krása a „na dosah ruky“ Lepčí než v ŽOLOO.